تمدید ثبت نام سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر بهزاد بهرامی نسب گفت: سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشگاهیان و توسعه فضای معنوی و قرآنی در دانشگاه و زمینه ‌سازی انس و الفت دانشگاهیان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع) و تدبر و عمل به آموزه‌های الهی برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره در سطوح دانشجویان، مدرسان و کارکنان برگزار خواهد شد.

وی عنوان کرد: جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در هفت بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، کتابخوانی، فناوری، ادبی و هنری و در 34 رشته برگزار می شود.
دکتر بهرامی نسب اعلام کرد: مهلت ثبت‌نام در این جشنواره ۳۱ خرداد ماه است و ثبت‌نام از طریق پایگاه ایتنرنتی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.ir صورت می‌پذیرد.

وی گفت: این جشنواره در دو سطح استانی و کشوری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می‌شود که مرحله استانی جشنواره در خرداد و تیر ماه 96 و مرحله کشوری جشنواره در شهریورماه 96 در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه جامع علمی کاربردی تاکید کرد: دانشجویان برگزیده این جشنواره به جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان معرفی خواهند شد.دانلود فايل : آیین_نامه_سیزدهمین_جشنوراه_قرآن_.pdf ( 502KB )

تعداد نمايش : 175

تاريخ درج : پنج شنبه ١٨ خرداد ١٣٩٦


خروج
خبرهای برگزیده
پر بیننده ترین خبرها
اعلانات
علمی و فرهنگی
آمار بازدید کنندگان
بازديدکنندگان امروز :87
کل بازديدکنندگان :497401
بازديدکنندگان آنلاين :1